29 Aralık 2011 Perşembe

Kısa aradan sonra......


     Herkese merhaba,
     Yeni yıla girmeğe sayılı gün kaldı.Bir koca 365 gün geride kaldı. Daha dün gibi 2011 başı.Öğrenciyken yaşımızı büyütür, çabucak yılların geçmesini isterdik. Lisedeyken Edebiyat öğretmenimiz derdiki "çocuklar 20 yaşından sonra yıllar o kadar çabuk geçer ki, zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız." Doğru öyle çabuk geçiyor ki zaman,bazen yeterli gelmiyor bile.
     2011 yılı her ne kadar kötü olayları ve haberleriyle bittiyse de, bir o kadar güzellikleriyle bitiverdi. Yeni umutlarla bekliyoruz seni 2012.

Bizim çocukların ve yeğenim Eroş'un doğum günleri birbirlerine çok yakın. 3 ocak, 24 ocak ve 16 şubat.Neler yapmalıyım bunlara diye düşünürken, araştırmalar sonucunda aklıma taç yapmak geldi. Eroş'un ilk doğum günü (1.yaş günü) ona bir şeyler planlarken kardeşimle.Bizimkilere de bir şeyler yapmamak olur mu? Hepsine birer taç ve Eroş'a doğum gününde gelenlere hediye vermek üzere, magnet hazırladım.


.


Büyük oğlum galatasaraylı.GS yazılı olan ona ait. Diğeri Eroş'un


Bunlar da oğlumYiğido ve kardeşimin arkadaşının oğlu Doruğa ait.         Hepsi şu an dikilmeyi bekliyor. Ha gayret Ayşe bitirmelisin sen bunları diyorum kendime.:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder